Japoński lifting 3D

Lifting bez terapii chirurgicznej  – tak można nazwać nowość w naszej klinice NKLINIK, czyli innowacyjną technikę Japońskiego Liftingu 3D. Osiąga się je bez użycia skalpela.

Zaczęła się terapia od dr Hidemi Morimasy, która jest japońską lekarką, masażystką oraz kosmetolożką, członkinią komitetu szkoleniowego Japońskiego Towarzystwa Kosmetycznego. Technika Japońskiego Liftingu 3D pochodzi ze starożytnych Chin i łączy ze sobą akupresurę, tradycyjną medycynę chińską i najnowszą wiedzę medycyny konwencjonalnej.

Każdy z zabiegów tej terapii, bez względu na to w jakim obszarze jest wykonywany – skutecznie pobudza krążenie krwi i energii, dzięki czemu usuwa toksyny i jednocześnie odżywia skórę. Zastosowaniu specjalnych technik tej terapii obejmujących twarz, klatkę piersiową, brzuch, plecy czy nogi pozwala na głębokie pobudzenie mięśni, zapewniając intensywnie liftingujący efekt, wyszczuplenie i wyraźną korektę postawy. 

Każdy zabieg dodatkowo usuwa napięcia i zapewnia głębokie odprężenie. Systematyczne wykonywanie zabiegów pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych i trwałych rezultatów.

Lifting bez terapii chirurgicznej  – tak można nazwać nowość w naszej klinice NKLINIK, czyli innowacyjną technikę Japońskiego Liftingu 3D. Osiąga się je bez użycia skalpela.

Czytaj więcej

Czego możemy oczekiwać od tej terapii?

Japoński Lifting 3D skutecznie:

 • Relaksuje ciało i umysł
 • Harmonizuje
 • Usuwa wodę zgromadzoną w tkankach ciała
 • Równoważy napięcie mięśniowe
 • Usuwa nawet wieloletnie dolegliwości bólowe pochodzenia mięśniowego
 • Pobudza narządy wewnętrzne do prawidłowego funkcjonowania
 • Zapewnia korekcję postawy
 • Poprawia owal twarzy
 • Unosi piersi
 • Redukuje asymetrie występujące na twarzy i ciele
 • Redukuje cellulit
 • Napina i ujędrnia skórę

JAPOŃSKI MASAŻ CIAŁA 3D

który odpowiedni będzie do modelowania sylwetki, wyszczuplenia i wydrenowania pleców i brzucha, poprawy jędrności i symetrii ciała.

Szczególnie wskazany dla wymodelowania brzuszków po ciążach.


Całe ciało


490 zł
120 min

Brzuch

150 zł
30 min

Rezerwuj

Japoński MASAŻ TWARZY 3D

odpowiedni wybór dla osób z asymetriami ciała, skoliozą, nadmiernym napięciem mięśniowym w okolicy obręczy parkowej, szyi i pleców, asymetriami na twarzy, opadającymi powiekami.

Ściągnięcie napięcia z ciała dzięki odpowiednim technikom, powoduje widoczny efekt liftingu na twarzy: uniesienie policzków i łuków brwiowych, uwydatnienie ust.


Twarz

350 zł
60 min

Rezerwuj

Japoński MASAŻ NÓG 3D

daje natychmiastowy efekt wyszczuplenia i ujędrnienia nóg, usuwa zastoje limfatyczne, redukuje cellulit, wysmukla mięśnie.

Już jedna terapia zapewnia spektakularny efekt drenażu zarówno nóg jak i pleców, co przekłada się na szczuplejszą talię, nogi, uniesione pośladki i zredukowane boczki.


  Nogi i Pośladki


  290 zł
  60 min

  Nogi, Pośladki i Brzuch

  390 zł
  90 min

  Rezerwuj

  Japoński lifting 3D

   Szybka rezerwacja online, kalendarz zabiegów

   NKLINIK

   Marki z którymi współpracujemy

   Otwarcie NKLINIK

   ...

   Dzień kobiet

   ...
   Adres salonu

   ul. Potockiego 2, lok. 3
   02-958 Warszawa
   email: info@nklinik.pl

   Godziny otwarcia

   Poniedziałek – Piątek: 900-2100
   Sobota: 1000-1700