Onda

Zabieg Onda to rewolucyjny przełom w terapiach odchudzających i antycellulitowych. Jego skuteczność to zasługa precyzyjnego działania fal Coolwaves™ (o długości aż 2,45 GHz), które docierają bezpośrednio do komórek tłuszczowych w wybranych obszarach ciała. Aż 80% fal elektromagnetycznych dociera w głębokie partie skóry, a jedynie 20 % jest pochłaniane przez warstwę naskórka i skóry właściwej. Wbudowany w specjalistyczną głowicę zintegrowany system chłodzący gwarantuje, że skóra jest odpowiednio chroniona przed podrażnieniami, a podczas zabiegu Pacjenci czują się przyjemnie i komfortowo.

ONDA doskonale sprawdza się w leczeniu cellulitu w różnym stadium zaawansowania i jest bardzo skuteczna w usuwaniu tkanki tłuszczowej na ramionach, brzuchu, udach, pośladkach i łydkach. Zapewnia też znaczną poprawę jędrności skóry i pozwala skutecznie pozbyć się problemu zwiotczenia skóry.

Zabiegi Onda są w 100% bezpieczne dla organizmu. Rozbijane pod wpływem stresu oksydacyjnego komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w procesach metabolicznych i rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu. To sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i odzyskuje naturalne piękno. Efekty zabiegów Onda są widoczne już po pierwszej sesji i utrzymują się bardzo długo.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

Zlokalizowana tkanka tłuszczowa w obrębie ciała oraz podbródka

Cellulit tłuszczowy, wodny  włóknisty

Wiotka skóra ciała

Zalecana seria 4 -6 zabiegów co 2 -3 tygodnie.

EFEKTY ZABIEGU:

Ujędrnienie wiotkiej skóry

Wyszczuplanie

Modelowanie sylwetki

Redukcja uporczywego cellulitu

Redukcja tzw. ,,chomików”

Poprawa owalu twarzy

Przeciwwskazania

● ciąża i karmienie piersią

● zaburzenia pracy wątroby i nerek

● choroba niedokrwienna serca i przebyty zawał mięśnia sercowego

● problemy związane z krzepnięciem krwi

● niewydolność serca i zaburzenia pracy serca

● rozrusznik serca

● neoplazja

● choroby skóry w miejscu zabiegowym: infekcja, krwiak, rany, wysypki, zapalenie

● implant trwały w obszarze jaki ma zostać poddany kuracji (protezy piersi, przeszczep tłuszczu, śruby, protezy, metalowe albo plastikowe płytki)

● choroby autoimmunologiczne, oprócz chorób tarczycy

● zaburzenia czucia

● choroba nowotworowa

● zakrzepowe zapalenie żył, zakrzep żylny

● żylaki kończyn dolnych z owrzodzeniem

Cennik