Innowacyjne zabiegi marki PRO XN

PRO XN to polska marka, która po raz pierwszy na świecie wykorzystała kompleks Ksantohumolu w kosmetykach.

Ksantohumol od wielu lat był przedmiotem badań naukowych na całym świecie ze względu na swoje właściwości: jest naturalnym i silnym antyoksydantem, który spowalnia procesy starzenia, zapobiega chorobie niedokrwiennej, działa przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie oraz przeciwwirusowo. Wytrwałe prace polskiego zespołu nad bezpieczną ścieżką syntezy i stabilizacji Ksantohumolu okazały się sukcesem pod marką PRO XN.Linia produktów profesjonalnych PRO XN została stworzona z myślą o niwelowaniu oznak przedwczesnego starzenia się skóry, zapewniając widoczne rezultaty terapeutyczne, poparte badaniami efektywności.

Pionierskie zastosowanie wysoce aktywnego Ksantohumolu w terapiach profesjonalnych ma szczególne znaczenie w aspekcie regeneracji skóry po zabiegach inwazyjnych.

Terapie wywołujące stan zapalny mają na celu stymulacje produkcji kolagenu i odbudowę struktur komórkowych. Zwiększa się wówczas miejscowe zapotrzebowanie na antyoksydanty w celu zniwelowania łańcuchowej peroksydacji lipidów, która może prowadzić do dysfunkcji całej bariery naskórkowej.

Wprowadź do akcji najsilniejszy dotąd poznany antyoksydant: Ksantohumol, czyli wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. Jest 200 razy mocniejszy od resweratrolu, a w formie kompleksu – 30 razy skuteczniejszy od witaminy C.

Wskazania

  • Wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego skóry po zabiegach naruszających barierę naskórkową, biostymulujących takich jak: mezoterapia mikroigłowa, mezoteria igłowa, laseroterapia, chemabrazja
  • Skóra uszkodzona, narażona na stres, zaczerwieniona
  • Zapobieganie nadkażeniom bakteryjnym po zabiegach ablacyjnych
  • Działanie wspomagające w terapiach rozjaśniających przebarwienia
  • Wspomagająco w terapiach skór z trądzikiem różowatym

Cennik

Wszystkie zabiegi w NKLINIK można umawiać przez Booksy, na którym znajdują się aktualne ceny oraz dostępne terminy:

NKLINIK

Marki z którymi współpracujemy

Otwarcie NKLINIK

...

Dzień kobiet

...
Adres salonu

ul. Potockiego 2, lok. 3
02-958 Warszawa
email: info@nklinik.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 900-2100
Sobota: 1000-1700