NKLINIK

Nklinik to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się klinika medycyny estetycznej i kosmetologii w Warszawie. Jest ukierunkowana na osoby ceniące sobie komfort oraz profesjonalizm. Główną misją naszej kliniki jest dbanie o Państwa urodę i zdrowie, a także przywracanie naturalnego piękna oraz młodości.

Nasze doskonale wyposażone gabinety zabiegowe, eleganckie wnętrza to tylko dodatek – dla nas najważniejszy wciąż pozostaje człowiek.

Właśnie dlatego zatrudniamy doskonale wyszkolonych pracowników, których doświadczenie, umiejętności i wiedza są niezastąpione w trakcie Państwa zabiegów. Dzięki ich umiejętnościom jesteśmy w stanie przygotować tak bogatą ofertę gabinetu.

Decydując się na przeprowadzane przez nas zabiegi medycyny estetycznej czy kosmetyczne, zadbacie Państwo o swoje ciało i duszę.

Nasi certyfikowani specjaliści z wykształceniem medycznym i ciepła atmosfera sprawią, że odwiedzenie kliniki będzie niezapomnianym wrażeniem

Możemy Państwu zaproponować treningi EMS, które mogą być z powodzeniem stosowane jako działanie wspomagające ćwiczenia fizyczne. Ponadto posiadamy w swojej ofercie zabiegi z wykorzystaniem fitobeczki. Pozytywnie oddziałuje ona na samopoczucie osoby z niej korzystającej. Kilkunastominutowy seans wspomaga odchudzanie, oczyszcza oraz usuwa napięcie mięśni, łagodzi stres, a także „odżywia” skórę.

Klienci mogą skorzystać także z japońskiego liftingu, będącego jednym z najstarszych masaży na świecie. Oferujemy także kąpiele onsen, stanowiące jedną z podstaw leczenia szeroko praktykowane w Japonii. 

Licencja medyczna
Profesjonalizm
Innowacyjne technologie

Najwyższy poziom sterylności

NKLINIK

Marki z którymi współpracujemy

Otwarcie NKLINIK

...

Dzień kobiet

...
Adres salonu

ul. Potockiego 2, lok. 3
02-958 Warszawa
email: info@nklinik.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 900-2100
Sobota: 1000-1700