Baby Shower

Narodziny dziecka to niesamowite wydarzenie, któremu towarzyszy wiele emocji. Przyszła mama z niecierpliwością, ale też pełna obaw oczekuje pojawienia się na świecie nowego członka rodziny. Doskonałym pomysłem na to, aby sprawić jej przyjemność jest organizacja baby shower. Jest to impreza szczególnie popularna w USA, ale cieszy się coraz większym zainteresowaniem również w naszym kraju. Biorą w niej udział przeważnie kobiety z najbliższego otoczenia przyszłej mamy. Jest to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Baby shower organizuje się zazwyczaj na końcówce ciąży, najczęściej w 7. lub 8. miesiącu. Tradycją jest wręczanie przyszłej mamie prezentów, które będą przydatne do pielęgnacji i opieki nad noworodkiem. 

Baby Shower

  Szybka rezerwacja online, kalendarz zabiegów

  Oferujemy kompleksową organizację baby shower, w tym również:

  • specjalnie skomponowane menu zawierające wybrane potrawy,
  • dekoracje tematyczne (świeczki, balony, napisy itd.),
  • oprawę muzyczną, dzięki której zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza,
  • zabiegi w SPA dla przyszłej mamy oraz innych uczestników przyjęcia.

  Nasz salon specjalizuje się w organizacji baby shower. Wiemy, jak przygotować przyjęcie, które z pewnością zapadnie w pamięci wszystkich uczestników na długi czas. Zlecenie nam tego zadania sprawi, ze każda przyszła mama będzie zachwycona i z pewnością doceni ten miły gest.

  Można zdecydować się także na sesję fotograficzną, która pozwoli uwiecznić to wydarzenie. Takie zdjęcia będą z pewnością piękną pamiątką dla każdej uczestniczki przyjęcia. Wszystkie zlecenia związane z organizacją baby shower traktujemy indywidualnie i podchodzimy do nich bardzo profesjonalnie. Bez problemu możemy przygotować imprezę tematyczną co sprawi, że będzie ona jeszcze bardziej wyjątkowa. Wystarczy podzielić się z nami swoimi pomysłami, a my je chętnie zrealizujemy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i wspólnie z pewnością przygotujemy idealny scenariusz niezapomnianej zabawy. Powierz nam organizację baby shower, a  z pewnością się nie zawiedziesz.

  NKLINIK

  Marki z którymi współpracujemy

  Otwarcie NKLINIK

  ...

  Dzień kobiet

  ...
  Adres salonu

  ul. Potockiego 2, lok. 3
  02-958 Warszawa
  email: info@nklinik.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – Piątek: 900-2100
  Sobota: 1000-1700